Images Kurumsal

Hakkımızda

Özgür Yapı A.Ş.’nin 1991 yılında Afyonkarahisar’da başlayan hikâyesi, bugün dünyanın çok sayıda ülkesinde anlatılan uzun bir başarı öyküsüne dönüşmüştür. Ana sektör olarak alüminyum doğrama üretimi ve profil alım satımıyla başlayan yolculuğumuz, ilerleyen yıllarla birlikte plastik kapı ve pencere sistemleri, Şişecam bölge bayiliği kapsamında nitelikli cam üretimi alanındaki yatırımlarla devam etmiştir.

17.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 26.000 m2’lik geniş bir alan üzerinde devam eden üretim faaliyetlerimizde uluslararası kalite politikalarını uygulamakta, sahip olduğumuz belgelerle sektörün iddialı ve güvenilir ismi olduğumuzu her fırsatta kanıtlamaktayız.

İhracat ve yurtiçi müşteri taleplerine layığıyla cevap verebilmek için ilk günden bugüne sektörün en yeni teknolojilerini yakından takip etmeye özen göstermekteyiz.

2023 yılı itibariyle artan Pazar ihtiyaçlarına cevap vermek için PANOVA Window&Door Sytems profil markasını yaratmanın heyecanı içerisindeyiz. Hedefimiz hazır doğrama sistemleri alanında dünyaya açılan bir pencere olmak.